Gesloten op: Nieuwjaarsdag, Witte Donderdag, Goede Vrijdag, Tweede Paasdag, Dag van de Zomer (eerste donderdag na 18 april), Dag van de Arbeid (1 mei), Hemelvaartsdag, Eerste en Tweede Pinksterdag, Onafhankelijkheidsdag (17 juni), Dag van de Handel (eerste maandag van augustus), Eerste en Tweede Kerstdag, Oudjaarsdag.
McRent
Verhuurlocatie IJsland (Keflavik)
Lees alles over de verhuurlocatie McRent in Keflavik. Maak een prachtige reis door zuidelijk IJsland als je weinig tijd heeft. Of een rondreis over het hele eiland als je meer tijd heeft.
Start van je camperreis
Ophalen camper in IJsland (Keflavik)
Van maandag t/m zondag haal je de camper op tussen 10:00 en 17:00 uur. Op zaterdag en zondag betaal je een weekendtoeslag.
Uiterlijk 14 dagen vóór de ophaaldatum dien je online in te checken bij de verhuurder. Gebruik hiervoor de knop linksboven op deze pagina. Je hebt hiervoor het boekingsnummer van de verhuurder nodig. Dit kun je vinden op de campervoucher die je van ons ontvangt na boeking. Daarnaast bel je een paar dagen vóór de ophaaldatum om je komst en de ophaaltijd te bevestigen.
Einde van je camperreis
Inleveren camper in IJsland (Keflavik)
Je levert de camper van maandag t/m zondag tussen 09:00 en 14:00 uur. Op zaterdag en zondag betaal je een weekendtoeslag.
Hou er rekening mee dat je de camperhuur per 24 uur betaalt. Als je de camper dus om bijvoorbeeld 10.00 uur ophaalt, dien je deze vóór 10.00 uur in te leveren.
Transfermogelijkheden
Van/naar de verhuurlocatie
Je kunt gebruikmaken van een transfer van en naar de verhuurlocatie en de luchthaven Keflavik of een luchthavenhotel. De transfer kost € 65 enkele reis. Een taxi tussen de luchthaven en Keflavik kost ongeveer € 20 – 25.
Geniet van de voorpret
Populairste camperroutes Europa
In IJsland kun je een prachtige route rijden met je camper. Stuk voor stuk zijn onze routes voorzien van de mooiste plekken. Na boeking krijg je van ons een uitgewerkte routesuggestie op maat. Bekijk onze voorbeeldroute voor IJsland.